Zadzwoń: 695-448-469 Email: biuro (małpa) krzystolik.pl

O NAS

Firma geodezyjna Krzystolik ma bogatą historię, rozpoczynając swoją działalność w 1994 roku, gdy Stanisław i Bożena Krzystolik zdobyli uprawnienia geodezyjne. Od tego czasu firma stale się rozwijała, a w 2006 roku została rozbudowana, gdy jej obowiązki przejął obecny szef. W 2014 roku firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od samego początku działalności, firma Krzystolik kładzie nacisk na zadowolenie klientów, świadcząc usługi geodezyjne o najwyższej jakości, zgodnie z najnowszymi technikami pomiarowymi oraz zawsze terminowo. Specjalizuje się w różnorodnych usługach geodezyjnych, w tym podziałach nieruchomości, wznowieniach granic, rozgraniczeniach, pomiarach osiadań w obszarach zagrożonych szkodami górniczymi, sondowaniu terenów zalanych za pomocą echosondy oraz tworzeniu modeli 3D na ich podstawie.

Firma świadczy także usługi na terenie powiatu pszczyńskiego, gdzie wykonuje mapy do celów projektowych dla prywatnych klientów oraz zapewnia kompleksową obsługę geodezyjną od początku do końca procesu budowlanego. Ponadto, firma Krzystolik współpracuje z lokalnymi firmami budowlanymi, zapewniając kompleksową obsługę inwestycji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i zaangażowaniu w każde zlecenie, firma geodezyjna Krzystolik cieszy się zaufaniem klientów oraz ugruntowaną pozycją na rynku usług geodezyjnych.

skontaktuj się

Śledź nas